Bayilik

Web Tasarım Bayimiz Olmak İster misiniz?

Bayimiz olarak;

  • Ürün ve hizmetlerimizi %50’ye varan iskontolarla satın alabilir,
  • Bayilere özel teknik destek ve kampanyalardan faydalanabilir,
  • Performansınıza bağlı olarak ciddi bir gelir elde edebilir ve
  • Bayilere özel tasarlanmış online satış sitesi ile kendi web tasarım sitenizin sahibi olabilirsiniz.

Bayilik Şartları

  1. Bayi olmak isteyen kişi ve kurumların teknoloji, bilişim ve yazılım sektöründe faaliyet gösteriyor olması gerekmektedir.
  2. Satışı yapılan ürün ve hizmetlere ait teknik destek bayiler tarafından verilmektedir. Efeler Teknoloji bayilerinin sattığı ürünlerde son kullanıcıya destek vermemekte sadece bayilerine teknik destek vermektedir.
  3. Bayi satışını yaptığı ürün ve hizmetlerde Efeler Teknoloji’nin herkese açık olarak yayınladığı tutarların altında satış yapamaz. Üst tutarda herhangi bir limit bulunmamaktadır.
  4. Bayilik almak isteyen kişi ya da kurumların en az 500 TL kredi yüklemesi yapması gerekmektedir. (Yüklenen tüm krediler ürün alımında kullanılabilir)
  5. Bayilerimiz kendine ait alan adında hazır site satışını gerçekleştirebilir. Talep eden bayilerimiz online hazır site satış yazılımını 399 TL karşılığında satın alabilirler. Bu yazılım içinde bayiler kendi ürün ve hizmetlerini de sunabilirler.  
  6. Bayiler ürün ve hizmetleri forum, sözlük gibi mecralarda tanıtımını yapamaz ve satışını gerçekleştiremez. Fiziksel mağaza, sosyal medya ya da bayiye ait web sitelerinde satış yapılacaktır.

Bayilik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayınız.